ABOUT US - PanoramicWEB Solutions

İçeriğe git

Ana menü:

ABOUT US

ABOUT US


Combining high speed and high quality, original design and technology makes a difference. As well as computers, mobile platforms are accessible anytime. And with our integration to social platforms, we are always near our friends and colleagues.

Our mission: to conquer the world with digital imaging and to make them accessible to everyone.

Vision: With visual information technology, producing practical and rational solutions to create new ways to meet the needs of our customers.

Banner
Panoramik Kent Ekranları Sistemi

Tanıtım videosu için tıklayınız..

70 megapiksel çözünürlükte görüntüleri gösterecek kalitede ve LED ekranların birleştirilmesi ile oluşturulmaktadır. Projeksiyon sistemlerinden farklı olarak aydınlık ortamlarda da çalışabillen bu sistem modüler olması sayesinde taşınabilir ve her mekana uyum sağlayabilmektedir. Fuarların göz bebeği olan bu sistem başta Ankara Valiliği olmak üzere, Ankara Büyükşehir Belediyesi ve Altındağ Belediyesi tarafından tercih edilmiştir.

Panoramik Kent Simulasyon Sistemi

Kullanıcı dostu arayüzü ile 360 derecelik görüntü içerisinde gerçeklik deneyimini efektif ve eğlenceli olarak yaşatmaktadır. ARGE'si firmamız tarafından gerçekleştirilmiş PANOGYRO™ ürünü Haziran 2013 tarihinden itibaren KOLOR firması ile birlikte tüm dünyada satışa sunulacaktır.

Tanıtım videosu için tıklayınız..

360 Hamamönü Uygulaması Dünya'da
ilk olan özellikleri ile ödüller kazanmaya devam ediyor!

360 Hamamönü gezintisi için tıklayınız..

Sanki Hamamönü’nde geziyormuş gibi…Türkiye’de ilk defa Bilim, Teknoloji ve Sanayi bakanlığı desteği ile kurulan, yerli sermaye ve yerli mühendisler tarafından Ar-ge çalışması ile hayata geçirilen 360 derece panoramik görüntüleme otomasyon sistemi, görüntülerin tamamını otomatik olarak birleştirebilen bir teknoloji… Benzerlerinden en az 2 kat yüksek çözünürlükte görüntü kalitesi sunan bu sistem sayesinde, Hamamönü sanal gezintisinde her detayın kusursuz olarak görüntülenmesi sağlanıyor....devamını okumak için tıklayın

Bilim Teknoloji ve Sanayi Bakanlığı Teknogirişim Desteği ile hayata geçen Pan0-X otomasyon Robotu.

Nyc2012 konferansında dünyaya tanıtıldı.

2011 yılında Bakanlık desteği ile gerçekleştirilen Pano-X Arge projemiz çeşitli özellikleri itibari ile dünyadaki benzerlerinden daha üstün özelliklere sahiptir. GIS(Coğrafi Bilgi Sistemleri) tabanlı çalışmakta olan otomasyon robotumuz hava ve karadan sanal gezinti sistemini otomatik olarak ve yüksek hassasiyetle gerçekleştirmektedir. Bu teknoloji sayesinde 3 gün içerisinde Ankara Büyükşehir Belediyesinin bütün parklarını görüntülemiş ve toplamda 1 haftalık çalışma ile CEBITT 2012 fuarında oluşturduğu sanal gezinti sistemini ziyaretçilerin beğenisine sunmuştur.

EMITT TURİZM
FUARI 2013

T.C. Ankara Valiliği

KÜLTÜR TURİZMİ ZİRVESİ 2012

Ankara Altındağ Belediyesi

CEBITT BİLİŞİM FUARI 2012

Ankara Büyükşehir Belediyesi

YAPEX YAPI
FUARI 2012

Ankara Altındağ Belediyesi

 
SEARCH
Copyright 2015. All rights reserved.
İçeriğe dön | Ana menüye dön