MERKURDESIGN - PanoramicWEB Solutions

İçeriğe git

Ana menü:

MERKURDESIGN

ABOUT US > PARTNERS

Merkur Design Digital Web Solutions

İnteraktif Tasarım ve Marka
Popüler trendlerden yararlanıp ürün/markanızı rakiplerinizin arasında bir adım daha öne çıkmasını sağlıyoruz. Kurumsal Basım, Kurumsal Web Site, Mikro Site, Yaratıcı Banner, Sosyal Oyun ve Uygulama, Mobil Uygulama kurumsal hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.

Mobil Uygulamalar
Dijital platform ve teknolojinin getirdiği yeniliklerle etkileşimli ve yaratıcı iPhone, iPad ve Android uygulamaları, web sitelerini ve oyunlar gibi kullanışlı ve taşınabilir projeler üretiyoruz.

Advergame
İnteraktif iletişim ve pazarlama alanına hizmet veren ve amacı pazarlama içerikli mesajlarla marka bilinirliliğini arttırmak olan bir oyun türüdür. Geleneksel pazarlama yöntemlerinden sıyrılmak isteyen firmaların tercih ettiği advergame’ler tüketici ve marka arasında pozitif bir bağ yaratır. Oyunu oynayan kullanıcılar markayla birebir ilişki içerisinde olarak bir süre sonra markanın ürün veya hizmetini oyunla bağdaştırıp daha akılda kalıcı hale gelmesini sağlamaktadır.

Web Geliştirme
Kurum/kuruluşun kullanıcı dostu olan yazılımlarla internet ortamına çıkışını sağlayan Merkur Design Digital Web Solutions: insan gücünün verimli kullanımını sağlayan, güvenli şekilde veri saklayan ve işleyen, analiz yapma olanağı veren, raporlama olanağı sunan, verim sağlayan, kullanıcı dostu özelliklerini bünyesinde bulunduran bir anlayışla; çalıştığımız işletim sistemi platformları ve kullanabildiğimiz programlama dilleri ile oluşturacağımız yazılımlarımızla Merkur Design Digital Web Solutions olarak sizlerin çözüm ortağınız olmak istiyoruz.

Web Tasarım
İletişim; insanların, toplu halde yaşamaya başlamalarından itibaren, toplumsal etkileşimlerde rol oynayan sembolik mesajların karşılıklı ulaştırılmasıyla bazı anlamları aralarında paylaşmaları sürecidir.

Çağımızda bu iletişimi kurabilmek için kullanılan en önemli araçlardan biri internet olmuştur. İnternette yayınladıkları web siteleri ile kişi/kurum/kuruluşlar özellikle yeni pazarlara açılma ve/veya rekabet ortamına girme konusunda en doğru çözüme ulaşmış olurlar.

Ürününüzü ve/veya hizmetlerinizi internet ortamında pazarlayabilmek için başarılı bir tasarım ile hedef kitlenize ulaşmanız an meselesidir.

Bir proje mantığı içinde devamlı geliştirilen web tasarım çalışmalarımızla; sizin imajınıza uygun dizayn ve her aşamada görüşlerinizi alarak beklenti ve ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılamaya çalışmaktayız. Özetle Web Tasarımı; istenen amaçlarla hazırlanan bir içeriğin, internet ortamında dünya ile buluşması işidir.

Web Yazılım
Bilgi çağını yaşadığımız şu günlerde yazılım çalışmaları çok önemli bir yer tutmaktadır. Çünkü mevcut donanımlardan verimli ve etkin yararlanılabilmenin yolu bunu sağlayacak yazılımları kullanmaktan geçmektedir. Merkur Design Digital Web Solutions; hazırladığı paket programlarıyla teknik bilgi gerektirmeyen, kullanımı kolay, erişilebilir, hızlı ve esnetik yazılımlar sunmaktadır.

Merkur Design Digital Web Solutions; Flash kullanımınıda farklılaştırmış, klasik İnteraktif Flash uygulamalarının yanı sıra Dinamik Flash sitelerin yapımına başlamıştır. Vereceğimiz yönetim programı ile sitenizin güncellemelerini kolaylıkla yapabileceksiniz.

Çalıştığımız işletim sistemi platformları ve kullanabildiğimiz programlama dilleri ile oluşturacağımız yazılımlarımızla Merkur Design Digital Web Solutions olarak sizlerin çözüm ortağı olmak istiyoruz.

2D Animasyon Projeleri
2D animasyon teknolojileri yıllardır reklam şirketlerinin tanıtım videoları yapmak için en yaygın olarak kullandığı hızlı ve etkili tekniklerden birisi olup çizgi filmlerin de atasıdır. Her teknolojide olduğu gibi 2D animasyon teknolojileri de yıllar geçtikçe kendilerini yenilemektedirler. Günümüzde 2D animasyon teknolojileri sayesinde olağanüstü güzellikte görseller elde edilebilmektedir.

Merkur Design Digital Web Solutions olarak amacımız 2D animasyon teknolojisini kullanarak müşterilerimize hızlı ve etkili çözümler yaratmaktır.

3D Animasyon Projeleri
3D animasyon kısaca, fantezinin ve gerçekçiliğin buluşma noktasıdır. Türkiye’de, gelişmekte olan bir sektör olup özellikle büyük şirketlerin pazarda öne çıkmak için kullandığı çok etkili bir reklam yöntemidir. Tecrübeli ve yetenekli eller tarafından kullanıldığında hayal gücünün sınırlarını zorlayabilecek güzellikte görseller ortaya çıkabilmektedir.

Merkur Design Digital Web Solutions ekibi olarak, 3D animasyon tekniklerini kullanarak hayallerinizi gerçekleştirmek, hatta hayallerinizin ötesinde görseller oluşturmak için genç, dinamik ve tecrübeli kadromuzla hizmetinizdeyiz.

 
SEARCH
Copyright 2015. All rights reserved.
İçeriğe dön | Ana menüye dön